cene opreme

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

cene opreme

Počalji od Steva taj 3/3/2008, 18:51

Sta mislite o cenama legalno uvezene opreme (dakle u prodavnicama) za penjanje u nasoj zemlji???
Steva
Admin

Broj poruka : 56
Godina : 33
Datum upisa : 02.03.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.alp.rs

Nazad na vrh Ići dole

legalno?

Počalji od zli taj 4/3/2008, 09:41

a to se kao legalno uvozi?! još Cobe na carini... :-)
zli

Broj poruka : 30
Godina : 37
Datum upisa : 21.02.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

OZBILJNO

Počalji od Steva taj 12/3/2008, 18:15

Naravno da se legalno uvozi, tj. ne rade to svi ali vecina (a mislim na one koji imaju prodajne objekte) radi! Samo povremeno se pojavljuje sanerska roba! Ne bi bilo lose da malo prodiskutujemo ovde o mugucnostima kupovine opreme u dragoj nam zemljici...............
Steva
Admin

Nazad na vrh Ići dole

neozbiljno

Počalji od fica taj 14/3/2008, 11:11

evo da se javim ( da vidim da li ovo radi) Smile ...svaki legalan uvoz visoko kvalitetne ( dakle skupe ) opreme je neprihvatljiv ( carina , spedicija ...) dakle jedino kad odes negde - kupis i probas da povratis porez koji je od 10%-19%

fica
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Re: cene opreme

Počalji od Damjan taj 24/3/2008, 23:08

A sta ti mislis Stevane o kupovini "jeftinih" orginalnih jakni? Wink What a Face

Damjan
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Damjan taj 24/3/2008, 23:09

A sta ti mislis Stevane o kupovini "jeftinih" orginalnih jakni? Wink What a Face

Damjan
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Steva taj 26/3/2008, 00:45

Nisam siguran kako da protumacim ovo pitanje ali... Mislim da bi to definitivno trebalo zabraniti, sanerska roba nikada ni jednom normalnom drustvu nije donela nista dobro!!! + Nipodastava se trud ljudi koji pokusavaju da posteno zive, placaju poreze i td. Medjutim, za ovo nase se ne bi bas moglo reci da je normalno. Bavimo se sportom kojim se bavimo a standard je prenizak... pardon, JADAN i naravno da je sanerska roba ono za sta se ljudi uglavnom opredeljuju. Mnogo je lepo kada covek zimi u planini ostane suv, ne bude mu hladno i moze potpuno da se posveti uzivanciji, zezanju a ponekad i penjanju. Po meni, takav cilj opravdava sredstvo!
Steva
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Armadilo73 taj 21/12/2008, 21:02

Pozdrav svima!

Molio bih vas za pomoc. Naime ja se ne razumem i opremu ali su me rodjaci zamolili da se raspitam. Njima je potreban pojas koji ide oko struka i oko butina( ja se izvinjavam sto ne znam terminologiju). Ima jedna zena koja je nepokretna i teska je oko 100kg. Potrebno im je to da bi je zavezali i mini dizalicio podizali u kolica.
Moze te li mi reci gde se to moze kupiti? Da li ima prodavnica u Beogradu i gde se nalazi?

Unapred hvala.

Pozdrav svima.

Armadilo73

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.12.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pera taj 19/1/2009, 16:48

Armadilo, za ovo sto si naveo/la mislim da je najbolje da nabavis ono sto se u zargonu zove "pampers" odnosno trougao od jakog platna sa kopcama napravljen da se povredjeni transportuju ili recimo podignu u helikopter. Informacije o tome mozes naci u ALP-ovoj radnji (www.alp.co.yu)

Admin

Broj poruka : 266
Datum upisa : 18.02.2008

Pogledaj profil korisnika http://perop.homeip.net

Nazad na vrh Ići dole

Cena oprema

Počalji od Monkey taj 27/2/2009, 22:54

Molim pomoc oko sledeceg. Potrebno je popeti se na drvo ili uz neki zid do visina 6 -7 metara. Sta mi je sve potrebno za to, gde se to moze kupiti ( novo ili polovno), kako se to sve zove strucno. Malo sam trazio pa mi se cini da mi treba: DMM Ascender ( penjalica neka valjda), All-round pojas, neko uze, kanap, koje se , kako??, prebacuje preko neke grane i sl. Dal se time moze i spustati? E sad ja ovde nabacah svasta, a vas molim da dopunu sa informacijama i savetima.
Hvala unapred.
popllate@gmail.com

Monkey
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: